MENU

Senarai Nama Tuan Yang Dipertua Majlis Daerah Sabak Bernam

(Semasa Menjadi Majlis Tempatan Sungai Besar, Sekinchan Dan Sungai Air Tawar Serta 1 Lembaga Bandaran Sabak Bernam. Dari Tahun 1960-1977)

Pegawai Daerah

1. En. Wan Mahmood Bin Pawan Teh  Feb 1960 – Sept 1961 
2. En. Wan Mansor Bin Abdullah  Okt 1961 – Jan 1962 
3. En. Mohd Hassan Bin Mohd Hashim  Feb 1962 – Ogos 1964 
4. En. Mohd Taib Bin Ali  Sept 1964 – Jan 1969 
5. En. Mohd Tajul Rahim Bin Ator  Feb 1969 – Ogos 1971 
6. En. Ghazali Bin Mohd Noor, A.S.K  Feb 1969 – Ogos 1971 

(Setelah Menjadi Majlis Daerah Sabak Bernam)

Pegawai Daerah Merangkap Ydp

7. En. Zainal Bin Dahlan  Nov 1974 – Dis 1978 
8. Tuan Hj. Wan Endut Bin Wan Mahmood  Dis 1978 – Apr 1981 
9. En. Mohd Isa Bin Tajol Aros, P.J.K  Nov 1981 – Dis 1983 
10. En. Nasarudin Bin Hashim, B.P.C  Jan 1984 – Ogos 1987 
11. En. Mohd Kusin Bin Dikun, A.M.P, P.P.T  Ogos 1987 – Mei 1992 
12. En. Shaharudin Bin Hj. Shafie  Jun 1992 – Feb 1994 
13. Tuan Hj. Mohd Shahar Bin Hj. Along Saidin  Mei 1994 – Mei 1997 
14. Tuan Hj. Mohd Shamsudin Bin Hj. Lias  Jun 1997 – Ogos 2000 
15. En. Zainal Abidin Bin Azim, S.M.S, A.M.N   Okt 2000 – Sept 2003 
16. Tuan Hj. Abdul Ghani Bin Zainuddin  Sept 2003 – Okt 2004 

Tuan Yang Dipertua

17. Tuan Ahmad Samuri Bin Hj. Mohd Dahlan  1 Okt 2005 – 15 Jan 2007 
18. Tuan Haji Samaun Bin Ishak  22 Jan 2007 – 28 Feb 2007 

Menanggung Tugas Tuan Yang Dipertua

19. Tuan Huzaini Bin Samsi, Sms. Ais  2 Mac 2007 – 15 Mac 2007 

Tuan Yang Dipertua

20. Tuan Hj Marzuki Bin Hussin   16 Mac 2007 – 14 Sept 2007 
21. Tuan Hj Mohd Zainal Bin Mohd Nor, Ams  17 Sept 2007 – 26 Mei 2010
22. Tuan Zailani Bin Kadir 1 Julai 2010 - 31 Julai 2014
23. Puan Hajah Azlinda Binti Azman, PPT 5 Januari 2015 - hingga kini
Kemaskini Terakhir: Khamis, 27 April 2017 - 3:10pm